Werkvoorbereider civiel met affiniteit voor riolering m/v

Voor de afdeling Beheer Openbare Ruimte, zoeken we nu een
 
Werkvoorbereider civiel met affiniteit voor riolering
Voor 36 uur per week
 
Dit doe je 
Als werkvoorbereider ben je verantwoordelijk voor de voorbereiding van werkzaamheden voor (integrale) riool en/of water gerelateerde projecten. Je zorgt ervoor dat het beheer en onderhoud van de riolering tiptop in orde is. Je adviseert en ondersteunt de beheerder daarbij met het opstellen van ambities en het ontwikkelen van de (meer)jaren beheerplannen. Samen met de databeheerder werk je aan een actueel beheer en onderhoud van het areaal. En jij weet, als werkvoorbereider, dat er soms meerdere projecten tegelijk lopen. Bijvoorbeeld aan een weg terwijl er vlakbij een riool gereinigd wordt, en dan mogen die projecten elkaar niet in de weg zitten! In deze functie ben je dan ook de communicatieve schakel tussen de aannemer en de burger. Dus, snel kunnen schakelen, communiceren en proactief zijn in het contact met verschillende partijen, daar denk je niet over na, dat zit in je botten! 
 
In deze functie kunnen je werkzaamheden uiteenlopen van bestekken controleren tot directievoeren of van projectleider zijn van kleinschalige projecten tot het verwerken van aanvragen van huisaansluitingen. Je leest, beoordeelt en begeleidt rioolreinigingen en -inspecties en je stroopt je mouwen graag op voor het aanleveren van vakinhoudelijke informatie en het digitaal ordenen daarvan. Samen met de beheerder en collega’s van de buitendienst vorm je een hecht team, dat moet toezien op de juiste besteding van budgetten. Daarin handel je zelfstandig maar wel als onderdeel van het team. 
 
Kortom, een super afwisselende job waarbij samenwerking met verschillende disciplines essentieel is en jij ervoor zorgt dat alles op (d)rolletjes verloopt!
 
Dit ben je
Natuurlijk zijn we weer op zoek naar het schaap met de 7 poten, maar we realiseren ons ook dat die niet bestaan. We worden heel blij als je: 
Werkt en denkt op MBO-niveau en een dito opleiding hebt (bijvoorbeeld MBO Cultuurtechniek) plus enkele jaren werkervaring. 
Goed weet hoe bestekken in elkaar zitten
Alert, scherp en accuraat bent als het op controleren en inspecteren aankomt. 
Mede dankzij die kennis en ervaring je je in de omgang met aannemers uitstekend staande kunt houden en tot een vruchtbare samenwerking komen en daarbij duidelijke grenzen stelt en werkbare kaders aangeeft. 
Ziet waar ruimte ligt voor flexibiliteit binnen het project, want het gaat vaak om langdurige relaties en dat vergt naast een goed contact ook tact. 
Beschikt over een rijbewijs. 
 
Dit is het team Openbare Ruimte
Als medewerker van de afdeling Openbare Ruimte voel je je echt betrokken bij Zeist en haar inwoners. Er is veel te doen om onze gemeente nu en in de toekomst voor iedereen aantrekkelijk te maken. Samen met je collega’s in binnen- en buitendienst werk je er continu aan om dat te bereiken. We staan met onze afdeling dan ook voor de uitdaging om te zorgen voor een schone, veilige en sociale leefomgeving in Zeist. Dat doen we samen en daarbij denken we sterk aanbod- én vraaggericht. We komen dus zelf met plannen en ideeën, maar kijken en luisteren ook goed naar wat er leeft – binnen en buiten onze organisatie, op stads- en wijkniveau. Om succesvol te zijn en te blijven, zoeken we naar nieuwe wegen en daarom zijn we als afdeling open, toegankelijk, duidelijk, betrouwbaar, persoonlijk, klantgericht, flexibel en efficiënt. Kortom, je komt te werken op een afdeling ‘in beweging’, die mede door jouw inzet vorm krijgt. Een afdeling, die op een eigentijdse wijze de schakel vormt tussen politiek en burger. Zo kunnen jij, onze afdeling en de gemeentelijke organisatie als geheel maximaal presteren
 
Dit bieden wij
Een tijdelijke functie voor 1 jaar met uitzicht op een vast contract. Het Nieuwe Werken is bij ons geen loze kreet. Alles is erop ingericht om flexibel te werken met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. Ook zijn er talloze regelingen om je persoonlijke ontwikkeling te stimuleren. Lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit. Afhankelijk van opleiding en ervaring kun je bij ons maximaal € 3.591,- bruto per maand verdienen (functieschaal 8) bij een volledige werkweek van 36 uur.
 
Dit is Zeist
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 60.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, als je je herkent in het profiel, solliciteer! In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.
 
Meer informatie
Bel dan met Annette Zwinderman (beheerder riolering) of Annemarie Wolters (teammanager Beheer Openbare Ruimte) Annette en Annemarie zijn bereikbaar via telefoonnummer 14 030. Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op www.werkenbijzeist.nl of www.zeist.nl. 
 
Solliciteren
Herken je jezelf in het profiel? Wacht dan niet langer en solliciteer direct! Daarnaast kom je voor deze vacature natuurlijk niet binnen met een standaard motivatiebriefje. Laat zien wat je kunt (show, don’t tell) op een manier die jij passend vindt. Laat ons weten waarom je kiest voor Zeist, deel een paar mooie resultaten die je in het verleden hebt behaald en de manier waarop je dat voor elkaar hebt gekregen en bovenal: verklap ons vast waar je slecht in bent. Je kunt tot en met 6 december reageren. 
De selectiegesprekken voor deze functie worden gehouden op 8 of 9 december. Houd je daar alvast rekening mee?
 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen we niet op prijs. Echt niet!
 
*** Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid krijgen interne kandidaten voorrang.*** 
 
Over werken bij Gemeente Zeist

In Zeist werken een kleine 400 collega’s samen om iedere dag weer de allerbeste bijdrage te leveren aan een goed leven voor onze ruim 63.000 inwoners. Die inzet vraagt veel van mensen en daarom mogen onze medewerkers ook veel van ons vragen. Een modern gebouw met goede voorzieningen, passende arbeidsvoorwaarden en de middelen om je zo te ontwikkelen dat je het beste uit jezelf haalt, in je functie maar ook daarbuiten…

Over werken bij Gemeente Zeist
Gemeente Zeist

Het Rond 1
3701 HS Zeist
Nederland

zeist@zeist.nl
14 030