Adviseur Wonen

*** Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid krijgen interne kandidaten voorrang.*** 

Wil jij werken in een bijzonder uitdagende werkomgeving op het gebied van wonen in Zeist, in een functie met een flexibele invulling van je werktijden (met mogelijkheid tot thuiswerken) en een ontzettend gezellig team?
In verband met de uitbreiding van onze afdeling Samen Leven (domeinen onderwijs, Wmo, jeugd, wonen, welzijn en participatie) zoeken wij een:

Adviseur Wonen
(per direct voor 24 uur per week)

Dit doe je
Als adviseur Wonen binnen het Sociaal Domein kijk en luister je goed naar wat er leeft in de samenleving en vraag je je af wat dit voor de gemeente betekent. Je hebt veel contact met onze Zeister woningcorporaties, het Sociaal Team en je (regio-)collega’s op het gebied van wonen. Hierbij schroom je niet om af te wijken van de regels als dat in het belang van iemands situatie is en je schakelt daarover gemakkelijk op beleidsniveau met onze partners in het veld. Je hebt visie op wat nodig is voor het ontwikkelen van goed gemeentelijk woonbeleid. Dat doe je niet alleen voor vraagstukken binnen onze gemeentegrenzen, maar ook binnen  de U-10 regio. Je houdt de prestatie in de praktijk altijd goed voor ogen. Verder ben je goed op de hoogte wat er op rijksniveau op het gebied van Wonen speelt en indien nodig vertaal je dit met gemak naar heldere college- en of raadsvoorstellen. Verder geef je advies bij bouwprojecten. Op de achtergrond werk je aan teambrede opgaves en je bent daardoor breder inzetbaar binnen het gehele sociale domein. De hectiek en afwisseling van veel onderwerpen past jou goed. Je houdt het gemeentebestuur en de raad doorlopend aangesloten en je weet tijdig het juiste resultaat te behalen. Je benut de denkkracht van de samenleving en creëert enthousiasme, begrip en draagvlak bij alle betrokkenen.

Dit ben je
Je bent in het bezit van een HBO/WO-diploma in een relevante richting en hebt ruime werkervaring op het gebied van Wonen waarin je mooie resultaten hebt behaald. Maar je talent, skills en motivatie zijn belangrijker: je bent een zelfstandige, stevige persoonlijkheid, een vernieuwer, verbinder, energiek, breed geïnteresseerd en nieuwsgierig. Dat je in het bezit bent van een uitstekende politiek-bestuurlijke antenne spreekt voor zich. Maar naast het opvangen van signalen kun je ze ook omzetten in daden, dankzij je analytisch vermogen dat je koppelt aan een praktische insteek. Je kunt meeveren en tegengas geven, bent in staat om op basis van scenario’s te adviseren en kunt kansen en risico’s inzichtelijk maken, waarbij je staat voor je mening maar nooit star wordt. Je maakt een krachtige en professionele eerste indruk, opereert zeer zelfstandig maar begeeft je ook gemakkelijk in gezelschappen. Tot slot, je wordt blij van hectiek, weet dat altijd naar waarde te relativeren en het hoofd koel te houden.

Dit bieden wij
We vragen nogal wat van je, dus mag je ook wat van ons vragen. Als je bij de gemeente Zeist werkt, heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Het Nieuwe Werken is bij ons geen loze kreet. Alles is erop ingericht om flexibel te werken. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. Ook zijn er talloze regelingen om je persoonlijke ontwikkeling te stimuleren. Lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit. Afhankelijk van je opleiding en ervaring word je ingeschaald, waarbij je kunt groeien tot een maximum maandsalaris van € 4225,-- bruto bij een volledige werkweek van 36 uur (salarisschaal 10). Daarnaast kun je nog rekenen op een individueel keuze budget van 17,05% van je salaris. Voor ervaren kandidaten is het perspectief op termijn van de uitloopschaal bespreekbaar.

Dit is Zeist
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig en de lijnen zijn kort. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 60.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, als je je herkent in het profiel, solliciteer! In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.

Meer informatie
Bel dan met Robbert Moorman of Desirée Eriks, beiden adviseur sociaal domein, telefoonnummer 14 030. Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op http://www.zeist.nl/ en www.werkenbijzeist.nl.

Solliciteren
Herken je jezelf in het profiel? Wacht dan niet langer en solliciteer direct via het sollicitatieformulier hieronder. Laat ons in je motivatie alvast weten welk talent je vooral meebrengt naar Zeist en op welk gebied je graag ook van ons nog wat wil kunnen leren.
Je kunt tot en met zondag 9 juni 2019 reageren.
De selectiegesprekken voor deze functie worden gehouden op vrijdag 21 juni. Houd je daar vast rekening mee?

Acquisitie stellen we niet op prijs.

Over werken bij Gemeente Zeist

In Zeist werken een kleine 400 collega’s samen om iedere dag weer de allerbeste bijdrage te leveren aan een goed leven voor onze ruim 63.000 inwoners. Die inzet vraagt veel van mensen en daarom mogen onze medewerkers ook veel van ons vragen. Een modern gebouw met goede voorzieningen, passende arbeidsvoorwaarden en de middelen om je zo te ontwikkelen dat je het beste uit jezelf haalt, in je functie maar ook daarbuiten…

Over werken bij Gemeente Zeist
Gemeente Zeist

Het Rond 1
3701 HS Zeist
Nederland

zeist@zeist.nl
14 030