(aankomend) Monteur Algemeen Technische Dienst

Voor ons team Service en Onderhoud zijn we op zoek naar een 
 
(aankomend) Monteur Algemeen Technische Dienst
Technische held van onze elektrische installaties en wagenpark
36 uur per week
 
Dit doe je
Als Monteur Technische Dienst zorg je ervoor dat onze elektrische installaties en ons gemeentelijk wagenpark tiptop in orde zijn. Openbare verlichting, verkeersregelsystemen, parkeerapparatuur en pomp- en rioolgemalen hebben geen geheimen voor jou. Met het grootste gemak fix je de storingen en voer je, preventieve, reparaties uit. Maar ook voor het aanleggen van installaties, of delen van die installaties, draai jij je hand niet om. Net zoals het oplossen en verhelpen van mankementen aan voertuigen en rollend materiaal. Als lid van de technische dienst ben je één keer in de drie á vier weken een hele week na werktijd en in de weekenden 48 uur beschikbaar om storingen  op te lossen. Voor deze extra inzet kun je uiteraard een toelage verwachten. 
 
Heb je nog niet zoveel ervaring maar wil je wel heel graag leren? Reageer dan! Wij sturen je namelijk niet onvoorbereid naar buiten. Wanneer je bij ons start leiden we jou verder intern op. Een van onze ervaren monteurs leert je de fijne kneepjes van het vak en de informatie die je krijgt pas je direct toe in de praktijk. Als dit allemaal goed gaat en jij er klaar voor bent ga je zelf op pad om ervoor te zorgen dat onze elektrische installaties en wagenpark optimaal werken!
 
Dit ben je
Je bent in het bezit van een relevant MBO-diploma bijvoorbeeld Electrotechniek. Dit vul je aan met extra opleidingen en behoorlijk wat kennis en ervaring binnen het vakgebied. Bovendien heb je een rijbewijs en vind je het ook leuk om cursussen te volgen. Je bent open en klantgericht en je onderhoudt contact met onze inwoners. Je werkt graag samen, je bent collegiaal maar je kunt ook goed zelfstandig werken. Je werkhouding is pro actief en je bent gemotiveerd om je werk goed te doen. Je werkt graag met je handen maar je denkt ook na over wat je doet en hoe je het doet. Je durft initiatief te nemen en zelf dingen te regelen, wat zeker nodig is tijdens de storingsdienst. Je denkt mee om de dienstverlening optimaal te houden en je werkt nauwkeurig.
 
Werkervaring bij een gemeente is leuk meegenomen, maar geen vereiste. We vinden het veel belangrijker hoe je werkt. Je collega’s helpen je graag op weg om breed inzetbaar te worden. 
 
Voldoe je nog niet volledig aan deze voorwaarden, maar kun je je ze wel snel eigen maken? Solliciteer vooral! Je krijgt bij ons veel ruimte voor interne opleiding, certificaten behalen en persoonlijke ontwikkeling. Aangezien deze taken ook fysiek iets van je vragen zijn we op zoek naar iemand die gezondheid en duurzame inzetbaarheid serieus neemt, je zit dus zelf achter het stuur van je loopbaan!
 
Dit bieden wij
Als je bij de gemeente Zeist werkt, heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Het Nieuwe Werken is bij ons geen loze kreet. Alles is erop ingericht om flexibel te werken. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. Ook zijn er talloze regelingen om je persoonlijke ontwikkeling te stimuleren, lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit als jij dat wilt. 
 
Afhankelijk van jouw opleiding  en ervaring bieden wij jou een passend salaris bij een volledige werkweek van 36 uur en uiteindelijk is een salaris van € 3.301 (maximum schaal 7) mogelijk. Een arbeidsmarktoelage behoort tot de mogelijkheden. Naast je bruto salaris en toelage voor beschikbaarheid heb je verder recht op een individueel keuzebudget van 17,05%.  
 
Dit is Zeist 
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig. Met zo’n 400 collega’s werken we voor ongeveer 65.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, als je je herkent in het profiel, solliciteer! In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.
 
Meer informatie
Wil je meer informatie over deze functie? Neem dan contact op met Rob van der Mark, teammanager Service en Onderhoud, via tel. 14030. Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op of www.zeist.nl en www.werkenbijzeist.nl.
 
Solliciteren
Herken je jezelf in het profiel? Wacht dan niet langer en solliciteer direct via het sollicitatieformulier hieronder! Laat ons in je motivatie weten waarom je kiest voor Zeist, deel een paar mooie resultaten die je in voorgaande banen hebt behaald en de manier waarop je dat voor elkaar hebt gekregen. En bovenal: verklap ons vast waar je minder goed in bent.
Er zit geen sluitingsdatum aan de reactiemogelijkheid. Zodra we van mening zijn dat er een geschikte kandidaat in beeld is gaan wij het gesprek aan. Reageer dus snel als jij denkt de juiste kandidaat te zijn.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen we niet op prijs.  Echt niet!