3 Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundigen Zorg en Veiligheid

Voor het team Sociaal Domein zijn wij op zoek naar 
3 Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundigen Zorg en Veiligheid
voor 3 x 28 – 36 uur per week
Dit doe je
Meldt er zich binnen onze gemeente een cliënt aan die door psychische of psychiatrische problemen aanvullende zorg nodig heeft? Dan ga jij aan de slag. Jij geeft vorm en inhoud aan de begeleidings- en behandeltrajecten en hebt hierin o.a. een consultatiefunctie. Je legt dan bijvoorbeeld contact met hulpverleningsinstellingen, verslavingszorg of misschien een voorziening voor begeleid wonen en zet de zorg in gang. Je werkt dus met een interessante maar ook vaak complexe doelgroep en levert een bijdrage aan GGZ in de wijk, de WvGGZ en de persoonsgerichte aanpak (PGA). Vanuit jouw expertise ga je mee op huisbezoek met ST (Sociaal Team)-consulenten of breng je  een zelfstandig huisbezoek. Begeleiding van cliënten vindt zoveel als mogelijk in de thuissituatie plaats aangezien het bieden van goede zorg in de eigen vertrouwde omgeving een absolute voorwaarde is. Je ziet de cliënt dan namelijk in zijn eigen context en sociale systeem wat onderdeel uitmaakt  van het hulpverleningstraject. Binnen de PGA werk je zelfstandig met een justitiële (GGZ) doelgroep. Hierin werk je nauw samen met de afdeling veiligheid van de gemeente Zeist, het zorg- en veiligheidshuis, politie, wooncorporaties, consulenten en overige ketenpartners. En die samenwerking is van groot belang zodat je relevante in- en externe partijen weet in te schakelen. Het gaat om de samensmelting van verschillende expertises. Daarnaast werk je actief mee aan verbetering van richtlijnen, ben je breed inzetbaar en zet je jouw sociaal-maatschappelijke kennis in om de cliënten verder te helpen. Jij pakt hierin de speelruimte die je nodig hebt om maatwerk te leveren in individuele trajecten en bent creatief in het bedenken van oplossingen in crisissituaties. Ook neem je deel aan multidisciplinaire overleggen en bent hier geregeld de voorzitter van. Je weet het overzicht te bewaren en voert casusregie. Daarbij durf je te vernieuwen en buiten de gebaande paden te denken en te handelen.  
 
Verder:
  • Heb je affiniteit  met de problematiek van mensen met verward gedrag, zoals de E33- en de OGGZ-doelgroep en heb je ruime kennis en ervaring  op het gebied van psychiatrie en de justitiële doelgroep; 
  • pak je complexe hulpvragen op, lever je acute hulpverlening en crisisinterventie en kan je een veiligheidsinschatting  en afspraken maken om de directe veiligheid te herstellen; 
  • kan je vanuit de bemoeizorgbenadering werken. Zodat je, wanneer er sprake is van ernstige zorgen of onveiligheid tóch contact kunt maken en samen met de betrokkene op zoek kunt gaan naar de hulpvraag;  
  • kan je goed samenwerken, verlies je de wensen en behoeften van de cliënt niet uit het oog, spreek je partijen op gemaakte afspraken aan en kun je jezelf inleven in de positie en belangen van een andere partij; 
  • houd je onder tijdsdruk en moeilijke omstandigheden het overzicht, stel je prioriteiten en treedt adequaat op. 
Dit ben je
  • Je hebt minimaal hbo+ werk- en denkniveau. Relevante vervolgopleidingen of trainingen geven je wel een streepje vóór;
  • je beschikt over het analytisch vermogen om de complexe hulpvraag te vertalen naar het hulpverleningsplan en om in crisissituaties te komen tot een hypothese en interventie;  
  • je beschikt over de juiste kennis en hebt inzicht op het terrein van sociale en justitiële wetgeving en indicatie en zorgtoewijzingsprocedures
  • je werkt systemisch, hebt een outreachende aanpak en kunt met weerstand om gaan. 
  • je vindt het niet erg om een keer in een avond te werken, hebt kennis van de sociale kaart in (regio) Zeist en in het bezit van eigen vervoer.
Dit bieden wij
Als je bij de gemeente Zeist werkt, heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. Ook vóór de pandemie waren we dan ook al gewend aan tijd- en plaatsonafhankelijk werken. Na je inwerktraject, dat we in overleg met jou samenstellen, is er dan ook heel veel mogelijk om het werk zo in te richten dat het jou laat shinen. Ook zijn er talloze regelingen om je persoonlijke ontwikkeling te stimuleren. Lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit. 
Afhankelijk van opleiding en ervaring kun je bij ons maximaal € 4,671,-- bruto per maand (schaal 10, Cao Gemeenten) verdienen bij een volledige werkweek van 36 uur. Daarnaast krijg je een individueel keuze budget van 17,05% van je salaris. Je krijgt een arbeidsovereenkomst voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband.
 
Dit is Zeist 
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig. Met meer dan 400 collega’s werken we voor en met meer dan 65.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, als je je herkent in het profiel, solliciteer! In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.
 
Meer informatie
Wil je meer informatie? Bel dan met Ingrid de Klein, Teammanager Sociaal Domein. Zij is bereikbaar via telefoonnummer 14 030. Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op www.werkenbijzeist.nl of www.zeist.nl.
 
Solliciteren 
Herken je jezelf in het profiel? Solliciteer direct via ons sollicitatieformulier op www.werkenbijzeist.nl. Laat ons weten waarom je kiest voor Zeist, deel een paar mooie resultaten die je in voorgaande banen hebt behaald en de manier waarop je dat voor elkaar hebt gekregen. En bovenal: verklap ons vast waar je minder goed in bent. 
Je kunt tot en met 6 juni aanstaande reageren. De eerste ronde selectiegesprekken voor deze functie worden gehouden op 13 juni aanstaande. Voor de tweede ronde hebben wij 21 juni in de ochtend gereserveerd. Houd je daar alvast rekening mee? We kijken uit naar je reactie!