Senior adviseur sociaal domein met focus op zorg en ouderen

Wil je het verschil maken voor inwoners in Zeist? Voor ons team Samen Leven zoeken wij een
 
Senior adviseur sociaal domein met focus op zorg en ouderen 
voor 36 uur per week
 
Dit doe je  
In deze functie werk je nauw samen met je collega’s op diverse onderwerpen rond maatschappelijke ondersteuning, wonen en zorg. In het team, wat bestaat uit meerdere adviseurs, verdelen jullie de onderwerpen en thema’s onderling en werk je hier in meer of mindere mate samen. 

Samen met onze partners in Zeist en in de regio zet je de koers uit voor goede zorg en ondersteuning voor volwassenen en ouderen. Landelijke ontwikkelingen die bijvoorbeeld voortvloeien uit het Integraal Zorgakkoord (IZA), het programma Wonen, Ondersteuning en Zorg voor Ouderen (WOZO) of het Gezond en Actief Leven Akkoord (GALA) weet je met jouw ervaring en affiniteit te vertalen naar regionale en lokale plannen. Hierin heb je een coördinerende en verbindende rol, waarin je ook afstemming zoekt met de zorgverzekeraar. 

Daarnaast ben je verantwoordelijk voor enkele subsidieaccounts, waaronder het hoofdaccount van de welzijnsorganisatie in Zeist. Binnen het team Samen Leven pak je dossiers op die vragen om meer strategisch advies en/of om een coördinerende rol. Daarbij kan het ook gaan om onderwerpen die verder gaan dan alleen zorg en ouderen. Denk bijvoorbeeld aan regionale samenwerking binnen het sociaal domein. Over jouw onderwerpen adviseer je het college van B&W. Je benut in je werk de denkkracht van de samenleving en creëert enthousiasme, begrip en draagvlak bij alle betrokkenen. Actuele ontwikkelingen en innovaties op het gebied van wonen en zorg zijn jou dan ook niet vreemd.  
 
Dit ben je 
Voor deze functie zoeken we een ervaren adviseur die het coördinerende aspect in de functie tot in de puntjes beheerst. Je hebt ervaring met regionale samenwerking en je maakt complexe onderwerpen behapbaar en vertaalt deze naar logische processen en resultaten. Je bent een bewezen netwerker en verbinder in het zorgveld, zowel lokaal als voor de regio. Je hoeft natuurlijk niet alles zelf te weten, als je maar weet met wie je kunt te schakelen en de juiste mensen om je heen verzamelt.  
Je houdt ervan om complexe vraagstukken aan te pakken in een dynamische omgeving. De ene keer ben je zelf trekker van een onderwerp, de andere keer ben je onderdeel van een projectgroep. Als persoon ben je nieuwsgierig, sociaal en analytisch. Leren doe je graag en integraal denken en doen gaat je makkelijk af. Je beschikt over een afgeronde WO-opleiding en hebt ruime ervaring in het sociaal domein, bij voorkeur in een bestuurlijke omgeving.  
 
Dit bieden wij  
Als je bij de gemeente Zeist werkt heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. We werken dan ook tijd- en plaatsonafhankelijk. Dit betekent dat je zelf kiest waar je werkt passend bij je werkzaamheden. Werk je thuis dan zorgen we ervoor dat je over de juiste middelen beschikt. Bij gemeente Zeist start je met een uitgebreid onboardingsprogramma. Leuk en nuttig, want zo weet je (letterlijk) je weg te vinden in onze gemeente en maak je al direct kennis met veel collega’s. Persoonlijke ontwikkeling vinden we belangrijk. Dat stimuleren we door onder meer trainingen en workshops in onze Zeist Academie. Lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit. 
 
Afhankelijk van opleiding en ervaring kun je bij ons maximaal € 5.372,-- bruto per maand (schaal 11 Cao Gemeenten) verdienen bij een volledige werkweek van 36 uur. Afhankelijk van kennis en ervaring is het mogelijk dat je start in uitloopschaal 11a. Daarnaast krijg je een individueel keuze budget van 17,05% van je salaris dat je vrij kunt inzetten voor bijvoorbeeld opleiding, reiskosten of extra vrije dagen en een goed ABP pensioen. Je krijgt een tijdelijke arbeidsovereenkomst met de mogelijkheid op een vaste aanstelling. Wij investeren graag in een duurzame relatie.
 
Dit is Zeist 
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 65.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, als je je herkent in het profiel, solliciteer! In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan. 
 
Meer informatie 
Bel dan met Freya Newton, teammanager Samen Leven, telefoonnummer 14 030. Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op http://www.zeist.nl/ en www.werkenbijzeist.nl. 
 
Solliciteren  
Herken je jezelf in het profiel? Wacht dan niet langer en solliciteer direct via het sollicitatieformulier hieronder. Laat ons in je motivatie alvast weten welk talent je vooral meebrengt naar Zeist en op welk gebied je graag ook van ons nog wat wil kunnen leren. 
Je kunt tot en met maandag 3 april 2023 reageren. De eerste ronde selectiegesprekken voor deze functie worden gehouden op dinsdagmiddag 11 april. Houd je daar vast rekening mee?  
Acquisitie stellen we niet op prijs. Echt niet.