HR-Adviseur

Voor het team personeel- en organisatieadvies zijn we op zoek naar een 
 
HR-adviseur  
met kracht, tegenkracht én gouden voelsprieten 
Voor 32-36 uur per week
 

Dit doe je 
Als ervaren HR-adviseur ben jij de 'partner-in-crime' voor onze managers en een deskundige gesprekspartner die nabij onze medewerkers staat. Zij zijn immers ons goud! Je adviseert én ondersteunt op een effectieve, vernieuwende en eerlijke manier bij o.a. werving & selectie, verzuimcasussen, rechtspositionele vraagstukken, ontwikkeling van het team en medewerkers en strategische personeelsplanning. Met jouw veelzijdige kennis van HR  beweeg je je letterlijk door de hele organisatie; zo zie en hoor je lekker veel en weet je precies wat er in onze samenleving en de organisatie speelt. Door deze proactieve houding breng jij relevante onderwerpen ter tafel, want jij hebt wel beeld bij wat er nodig is! In de overleggen met jouw teammanagers, directieleden en collegas neem je geregeld de lead. Het gebruik van heldere communicatie is voor jou een no-brainer, zowel mondeling als schriftelijk. De kernwaarden van onze organisatie vertrouwen, nabijheid en kracht  zijn voor jou een tweede natuur en ze vormen de basis van je gedrag en beslissingen. Je komt te werken in een heel sociaal team dat volop in ontwikkeling is en waarin je mag bouwen. Samen met je HR-collegas werk je aan de doorontwikkeling en realisatie van onze HR-strategie en aan het continu verbeteren van onze HR-dienstverlening. Denk met ons mee over hoe we onze leercultuur kunnen bevorderen (en wat houdt dat dan eigenlijk in?), hoe we onze medewerkers duurzaam inzetbaar houden, welk SPP-proces ons kan helpen om toekomstbestendig te blijven, hoe het recruitmentproces en ons werkgeversmerk kunnen verstevigen. Themas die hoog op onze agenda staan en waar we jouw denkkracht en expertise goed bij kunnen gebruiken. We verdelen deze themas in het team, zodat iedere adviseur een focuspunt heeft naast het eerder genoemde reguliere advieswerk. Hiermee draag jij bij aan het goede leven in Zeist! 

Dit ben je 
Je bent een veelzijdige professional die snel de kern van problemen begrijpt en managers en medewerkers effectief bijstaat. Het HR vak kent weinig geheimen voor jou. Moeiteloos schakel jij tussen operationele, tactische en wat meer strategische vraagstukken. Door jouw gouden voelsprieten heb jij al snel door wat er speelt in de complexiteit van onze (overheids-)organisatie. En als je zelf geen antwoorden hebt, weet je ze te vinden. Als ervaren adviseur met passie voor je vak weet je anderen met overtuiging en humor mee te nemen, en schroom jij ook niet om te confronteren en tegenkracht te bieden. Je enthousiasme is aanstekelijk en je blijft jezelf en anderen triggeren om waarde toe te voegen aan de organisatie. En gelukkig verlies je je eigen ontwikkeling niet uit het oog! Feedback ophalen en een ander geven is voor jou een vanzelfsprekendheid. Want ‘duidelijk is vriendelijk, onduidelijk is onvriendelijk’. Dat betekent trouwens ook dat je waardering uitspreekt over die dingen die goed gaan!  

Functie-eisen: 

  • Minimaal HBO-diploma in een relevant vakgebied (bijv. HRM, Personeel & Arbeid); 

  • Minimaal 5 jaar ervaring als allround HR-adviseur, in een complexe organisatie. 

  • Aantoonbare ervaring met minimaal 1 van de volgende thema's en affiniteit met allemaal! 

  • Leren en ontwikkelen 

  • Duurzame inzetbaarheid 

  • Strategische personeelsplanning 

  • Ervaring met adviseren aan diverse teams en op directieniveau. 

Dit bieden wij 
Als je bij de gemeente Zeist werkt heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. We werken dan ook tijd- en plaatsonafhankelijk. Dit betekent dat je zelf kiest waar je werkt passend bij je werkzaamheden. Werk je thuis dan zorgen we ervoor dat je over de juiste middelen beschikt. Bij gemeente Zeist start je met een uitgebreid onboardingsprogramma. Tijdens je eerste werkweek word je vrijgesteld van werk en leer je onze organisatie, samen met andere nieuwe collega’s, tijdens vier introductiedagen van binnen en van buiten kennen. Van een wijksafari tot een kennismaking met het directieteam en het college van B&W, van de hoed en de rand rondom al onze IT voorzieningen tot ‘hoe werkt een gemeente’, van de start van de 100-dagen-challenge tot een mooie bijeenkomst over integriteit. En nog veel meer! Leuk en nuttig, want zo weet je (letterlijk) je weg te vinden in onze gemeente en maak je al direct kennis met veel collega’s. Persoonlijke ontwikkeling vinden we belangrijk. Dat stimuleren we door onder meer trainingen en workshops in onze Zeist Academie. Lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit.   

Afhankelijk van opleiding,kennis en ervaring kun je worden ingeschaald in schaal 10 (max. € 5.009,--) bij een volledige werkweek van 36 uur. Daarnaast krijg je een individueel keuze budget van 17,05% van je salaris en een goed ABP pensioen. Je krijgt een tijdelijke arbeidsovereenkomst voor 12 maanden. Hebben we een match, dan zetten we deze daarna graag om in een overeenkomst voor onbepaalde tijd. Wij investeren graag in een duurzame relatie. 

Dit is Zeist 
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 66.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, als je je herkent in het profiel, solliciteer! In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.  

Meer informatie of eerst een kopje koffie?   
Wil je, voordat je gaat solliciteren, eerst meer weten over de functie en het werken in Zeist? Bel met Dorien Brunt, teammanager HR/Organisatieadvies, via telefoonnummer 0640132723. Voor meer informatie over onze gemeente kun je natuurlijk ook even kijken op www.werkenbijzeist.nl of www.zeist.nl.    

Solliciteren   
Herken je jezelf in het profiel? Wacht dan niet langer en solliciteer direct! Om het jou gemakkelijk te maken doen we dat met een videosollicitatie. Een aparte motivatie schrijven is niet nodig, Voeg dus bij het solliciteren via ons sollicitatieformulier alleen je CV toe. Nadat je hebt gesolliciteerd, krijg je een aparte mail voor de videosollicitatie. Mocht je de mail niet ontvangen, check je spam-box. De mail is afkomstig van HR Office. Geen stress, we hebben het zo gebruikersvriendelijk mogelijk ingericht. Bekijk hier de video waarin collega's Jasja van Rootselaar en Liesbeth Lugtigheid uitleggen hoe het allemaal werkt.   

Je kunt tot en met 29 september 2023 reageren. De eerste gesprekken voor deze functie worden gehouden op 10 oktober 2023. Houd je daar alvast rekening mee?