Stagiair Backoffice

Voor de afdeling Informatievoorziening zijn we op zoek naar een  
Stagiair Backoffice 
Voor 32 uur per week
Per 1 september 2024
 
Dit doe je
Als je van veelzijdig en servicegericht werk houdt, val je als stagiair Backoffice bij Job gemeente Zeist echt met je neus in de boter! Er komt namelijk een hoop kijken binnen de gemeente en zo krijg je meteen een goed beeld van de diversiteit aan taken. Als stagiair loop je mee met de verschillende onderdelen binnen de backoffice. Collega's komen met vragen binnen bij de servicedesk die jij met je collega's probeert op te lossen. Je ondersteunt, samen met je collega’s, de organisatie om zo goed mogelijk digitaal te kunnen werken. Het werkveld is behoorlijk breed! Van het aanmaken en afvoeren van gebruikers accounts tot het vervangen van hardware. Van password resets tot het verhelpen van een wifi storing, het komt allemaal voorbij. 
We zijn hiervoor op zoek naar een enthousiaste MBO-niveau 3 of 4 stagiair ICT die een meewerkstage wil volgen vanaf september 2024. Wij bieden een stageplek met veel zelfstandigheid waarin je de mogelijkheid krijgt om praktijkervaring op te doen binnen een grote complexe organisatie. Je werkt in het team van de Servicedesk en wordt goed begeleid door een ervaren collega. Op den duur ga je zelfstandig aan de slag met het afhandelen van vragen en meldingen met betrekking tot werkplek ondersteuning en telefonie. Je verstrekt informatie, registreert meldingen en verhelpt storingen.
 
Dit ben je
  • Je bent bezig met een mbo 3 of 4 opleiding richting ICT;
  • Laptops, printers, dockingstation, routers, wi-fi, Windows, monitoren, VPN: Dit is wat je wil leren en misschien kunnen wij wel iets van jou leren?
  • Daarnaast ben je pro-actief, communicatief sterk en denk je vooral in mogelijkheden en hoe iets wel kan. En doe je dit alles ook nog met een hoop energie en enthousiasme dan ben jij onze stagiair!
Dit bieden wij
Wij bieden een stageplek tegen een vergoeding van € 425,- per maand op basis van 36 uur per week. De werkzaamheden zijn divers en wij hebben een losse en collegiale sfeer. Je kunt rekenen op de juiste begeleiding en een gezellig team. 
 
Dit is Zeist
De gemeente Zeist is een open, informele en moderne werkomgeving. Onze gemeente is niet te massaal en daardoor zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Ontwikkeling is voortdurend vereist, als organisatie willen wij precies weten wat er in de samenleving speelt. Daar spelen wij ook weer flexibel op in. Wij waarderen je eigen inbreng en je enthousiasme. Je krijgt  dan ook alle ruimte om te leren en je zelf verder te ontwikkelen.
Bij gemeente Zeist start je met een uitgebreid onboardingsprogramma. Tijdens je eerste werkweek word je vrijgesteld van werk. Samen met je andere nieuwe collega’s leer je onze organisatie tijdens vier introductiedagen van binnen en van buiten kennen. Van een presentatie ‘hoe werkt een gemeente’ tot een kennismaking met het directieteam en het college van B&W. Van het ophalen van je eigen laptop en telefoon tot een mooie bijeenkomst over integriteit. Leuk en nuttig, want zo weet je (letterlijk) je weg te vinden in onze gemeente en maak je al direct kennis met veel collega’s. Persoonlijke ontwikkeling heb je zelf in de hand! Hierbij kun je onder andere gebruik maken van de mogelijkheden via onze Zeist Academie.  
 
Meer weten?
Wil je meer informatie over stages bij de gemeente Zeist? Kijk dan op https://www.werkenbijzeist.nl/on-stage/ of stel je vragen aan Jeroen van der Wal, Service Level Manager IV, via telefoonnummer 14 030 (bereikbaar van 09.00 tot 13.00 uur). 
Solliciteren
Ben jij onze nieuwe stagiair Backoffice en ben je geïnteresseerd? Reageer direct via het sollicitatieformulier en motiveer waarom jij bij ons stage wilt lopen.