Medewerker crediteurenadministratie

Voor het team Financiën zoeken we een 
 
Medewerker crediteurenadministratie 
Een breed inzetbare administratieve topper die kan kletsen én poetsen 
(voor 18 uur per week) 
 
Dit doe je 
Op het gebied van de crediteurenadministratie ben jij een van de ondersteunende geheime wapens van het team Financiën. Je stroopt graag je mouwen op voor het coderen van facturen, het beheren van de facturatie-mailboxen en het onderhouden van contacten met leveranciers en collega’s bij andere afdelingen binnen de gemeente. Samen met je collega’s houd je de crediteurenadministratie actueel en de werkvoorraad beheersbaar, met als doel dat facturen binnen de gestelde termijn betaald worden. Je neemt hierin graag het voortouw. Verstoringen maak je bespreekbaar en gebruikers mogen op je ondersteuning rekenen. En ook hier denk je graag mee en neem je initiatief voor structurele verbeteringen in het proces en de applicaties Unit4 Financials en Kofax. Daarnaast verwachten we dat je kunt bijspringen op de debiteurenadministratie 
 
Behalve het op orde houden van de crediteurenadministratie, houd je je ook bezig met projecten om de processen binnen het financieel beheer te verbeteren. Denk bijvoorbeeld aan de invoering van e-facturatie of het implementeren van een verplichtingenadministratie. Je draagt ideeën aan voor procesverbeteringen en weet deze helder over te brengen aan collega’s en managers. 
Dit ben je 
  • Je hebt een MBO+ werk- en denkniveau, bij voorkeur aangetoond met een diploma in een financiële richting. Je hebt je sporen verdiend als het gaat om debiteuren-/crediteurenadministratie. Als je ook nog ervaring hebt met Unit4 Financials en Kofax is dat voor ons dé kers op de taart;  
  • Je hebt een passie voor cijfers maar houdt nog meer van mensen: die steek je aan met je enthousiasme en je voelt aan wat ze nodig hebben. Daardoor voelen je klanten en collega’s zich geholpen. En, omdat je veel met klanten communiceert over geldzaken, benader je ze altijd zakelijk en begripvol. Bij Zeist luisteren we, gaan we het gesprek aan en zoeken we samen naar oplossingen;  
  • Zelfstandig werken en initiatief combineer je moeiteloos met sparren en samenwerken. Je bent gewend en in staat om werk van anderen over te nemen en elkaar te helpen om de gezamenlijke output te verbeteren; 
  • Je spreekt en schrijft correct Nederlands. 
  • Je bent innovatief en flexibel: je houdt van ontwikkeling en weet wat er speelt op je vakgebied bijvoorbeeld. Maar ook als het gaat om digivaardigheid loop je graag een beetje voorop. En je laat mensen graag zien wat er allemaal mogelijk is!  
Dit bieden wij 
Als je bij de gemeente Zeist werkt, heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Afhankelijk van jouw kennis en ervaring kun je bij ons maximaal € 3784,- bruto per maand (schaal 7 Cao Gemeenten) verdienen bij een volledige werkweek van 36 uur. Voor extra salaris, vakantieverlof of een bijdrage voor een opleiding of training krijg je elke maand 17.05 % IKB (Individueel Keuze Budget) boven op je brutosalaris. Naast een goed ABP-pensioen bieden we je een arbeidsovereenkomst voor een jaar. Zijn we na dit jaar nog blij met elkaar dan volgt een contract voor onbepaalde tijd!     
 
Bij gemeente Zeist start je met een uitgebreid onboardingsprogramma. Tijdens je eerste werkweek word je vrijgesteld van werk. Samen met je andere nieuwe collega’s leer je onze organisatie tijdens vier introductiedagen van binnen en van buiten kennen. Van een presentatie ‘hoe werkt een gemeente’ tot een kennismaking met het directieteam en het college van B&W. Van het ophalen van je eigen laptop en telefoon tot een mooie bijeenkomst over integriteit. Leuk en nuttig, want zo weet je (letterlijk) je weg te vinden in onze gemeente en maak je al direct kennis met veel collega’s.    
 
Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk en daarom werken we in Zeist tijd- en plaatsonafhankelijk. Duurzaamheid staat bij ons hoog in het vaandel. We hebben een fietsplan en besluit je om naar kantoor te reizen met het OV dan vergoeden wij dit volledig. Er zijn dan ook talloze mogelijkheden om het werk zo in te richten dat het jou laat shinen. Persoonlijke ontwikkeling heb je zelf in de hand! Hierbij kun je onder andere gebruik maken van de mogelijkheden via onze Zeist Academie. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit.   
 
Dit is Zeist   
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig en onze cultuur is informeel. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 67.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Als organisatie willen we op de hoogte zijn van wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, of je nou topsporter bent of een beperking hebt, of allebei, als je je herkent in het profiel, solliciteer!       
 
In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.      
 
Meer informatie 
Wil je meer weten over deze functie en hoe is om te werken bij de gemeente Zeist? Bel dan met Michel Bergshoef, teammanager Financien. Hij is bereikbaar via telefoonnummer: 06 43240370. Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op www.werkenbijzeist.nl of www.zeist.nl.  
 
Solliciteren 
Herken je jezelf in het profiel? Solliciteer direct! Laat ons weten waarom je kiest voor Zeist, deel een paar mooie resultaten die je in voorgaande banen hebt behaald en de manier waarop je dat voor elkaar hebt gekregen. En bovenal: verklap ons vast waar je minder goed in bent.  
 
Je kunt tot en met 15 juli aanstaande reageren. De eerste gesprekken voor deze functie worden gehouden op 23 juli aanstaande. Houd je daar alvast rekening mee? Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang.  
 
Acquisitie stellen we niet op prijs. Écht niet.