Projectleider Civiel

Voor het team Beheer Openbare Ruimte zijn wij op zoek naar een
 
Projectleider Civiel
36 uur per week
 
Dit doe je
 Je voert mooie projecten uit die bijdragen aan het goede leven in de gemeente Zeist. Lekker fietsen, goede doorstroming, verkeersveiligheid… Het zijn maar een paar voorbeelden van onderwerpen waar jij mee aan de slag gaat. Onze gemeente heeft samenwerking met de belanghebbenden van projecten hoog in het vaandel staan. Maar we willen ook met slagkracht werken aan resultaat. Dat is een uitdagende combinatie, waar jij graag je mouwen voor opstroopt.  
 
Je gaat je bezighouden met civiel-technische projecten in de openbare ruimte van Zeist.  Je bent verantwoordelijk voor de voorbereiding van projecten door middel van het opstellen van projectcontracten, de benodigde projectstructuur, het ontwerp (vaak samen met bewoners), het inschakelen van in- of externe capaciteit en het eindresultaat toetsen op de vooraf gestelde doelen. . 
Je schakelt actief met de ambtelijk- en bestuurlijk opdrachtgever om koers te bepalen en je weet wanneer op te schalen of een besluit op te halen. Je bent verantwoordelijk voor de bewaking van de financiën in je projecten en je rapporteert aan je opdrachtgever(-s) over de voortgang. Jij bent de schakel tussen inwoners, bestuurders, belangengroepen, opdrachtgever, collega’s, aannemer(s) en overige betrokken partijen bij de uitvoering van het project. Je overlegt met externe instanties, maar ook met inwoners en bedrijven. Je geeft informatie en behandelt klachten over jouw geplande en in uitvoering zijnde projecten.
 

Dit ben je

  • Je hebt minimaal hbo werk- en denkniveau, aangetoond met een gerichte hbo opleiding, bijvoorbeeld hbo Civiele Techniek. Verder heb je minimaal 3 tot 5 jaar relevante werkervaring op het gebied van projectmanagement en beschik je over een rijbewijs. Je kijkt breder dan alleen civiele projecten en hebt affiniteit/ervaring met verkeer, groen en beheer;
  • Je kunt goed zelfstandig werken, durft koers te kiezen en lastige knopen door te hakken. Maar Je houdt wél rekening met de aanwezige (politieke) gevoeligheden binnen en buiten de organisatie;
  • Je bent communicatief sterk;
  • Je bent een teamplayer, kunt reflecteren op gedrag en daarop feedback en coaching geven;
  • Je levert graag een structurele bijdrage aan de opgave waar het team voor staat.
Dit bieden wij
Als je bij de gemeente Zeist werkt, heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. Ook vóór de pandemie waren we dan ook al gewend aan tijd- en plaatsonafhankelijk werken. Na je inwerktraject, dat we in overleg met jou samenstellen, is er dan ook heel veel mogelijk om het werk zo in te richten dat het jou laat shinen. Ook zijn er talloze regelingen om je persoonlijke ontwikkeling te stimuleren. Lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit. 
Afhankelijk van opleiding en ervaring kun je bij ons maximaal € 5.725,-- bruto per maand (schaal 11 Cao Gemeenten) verdienen bij een volledige werkweek van 36 uur. Daarnaast krijg je een individueel keuze budget van 17,05% van je salaris. Je krijgt een arbeidsovereenkomst voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband.


Dit is Zeist
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig. Met meer dan 400 collega’s werken we voor zo’n 66.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, of je een beperking hebt of topsporter bent, of allebei:  als je je herkent in het profiel, solliciteer! In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.

Meer informatie
Wil je meer informatie? Bel dan met Annemarie Wolters, teammanager BOR. Zij is bereikbaar via telefoonnummer 14 030 . Let op: Vanaf maandag 13 juni aanstaande zijn we via dit telefoonnummer alleen bereikbaar tussen 09.00 uur en 13.00 uur. Buiten die tijden kun je ons via diverse andere kanalen, zoals de chatbot, 24/7 bereiken. Kijk hiervoor op www.zeist.nl/contact. Je vragen zijn meer dan welkom! Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op www.Zeist.nl.
 
Solliciteren 

Herken je jezelf in het profiel? Wacht dan niet langer en solliciteer via het sollicitatieformulier hieronder! Laat ons in je motivatie weten waarom je kiest voor Zeist, deel een paar mooie resultaten die je in voorgaande banen hebt behaald en de manier waarop je dat voor elkaar hebt gekregen. En bovenal: verklap ons vast waar je slecht in bent.

Aan deze vacature zit geen sluitingstermijn maar zodra die geweldige kandidaat zich aandient kunnen we snel afspraken maken en sluiten we direct de vacature, reageer dus zo snel als mogelijk!