Medewerker informatiemanagement standaard processen

Voor team Informatievoorziening zijn wij op zoek naar een 
 
Medewerker informatiemanagement standaard processen
Voor 32-36 uur per week
 
Dit ga je doen
Je gaat aan de slag met het doelmatig en rechtmatig inrichten van het informatiebeheer van de gemeente Zeist. Om informatie goed te kunnen beheren en toegankelijk te houden werkt de gemeente Zeist toe naar een situatie waarbij het beheer wordt ingericht op basis van het principe ‘archiving by design’. Om dit te realiseren ben je actief betrokken bij de archivering in ons zaaksysteem en bij alle processen waarin we in het kader van de Wet Open Overheid documenten open en transparant met de samenleving willen delen. Je denkt mee over en bent verantwoordelijk voor het inrichten van het informatiebeheer in de processen en in het zaaksysteem van de gemeente Zeist. Daarnaast signaleer je en denk je mee over welke maatregelen en veranderingen nodig zijn om het ‘archiving by design’ principe verder te verankeren binnen de gemeente Zeist en toets je onder andere ook de kwaliteit van archivering in de diverse processen. Vanzelfsprekend voer je ook daadwerkelijk taken uit op het gebied van informatiebeheer.
 
Dit ben je
  • Je bent in het bezit van een afgeronde opleiding op het gebied van informatiebeheer en je hebt minimaal een jaar ervaring in een soortgelijke functie bij een lokale overheidsorganisatie;  
  • Je hebt kennis van de  Archiefwet, aanpalende regelgeving en de uitvoeringpraktijk en van wettelijke kwaliteitsnormen en standaarden binnen het informatiebeheer;
  • Ook heb je ervaring met het inregelen van selectie en vernietiging in applicaties;
  • Je bent analytisch, gedreven en doelgericht. Gekoppeld aan omgevingssensitiviteit zorgt dat voor intern ondernemerschap en een pro-actieve houding;
  • Je bent een teamspeler en communiceren gaat je makkelijk af. Mensen worden enthousiast omdat jij jouw enthousiasme op ze overbrengt.
Dit bieden wij 
Als je bij de gemeente Zeist werkt heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. We werken dan ook tijd- en plaatsonafhankelijk. Dit betekent dat je zelf kiest waar je werkt passend bij je werkzaamheden. Werk je thuis dan zorgen we ervoor dat je over de juiste middelen beschikt. Bij gemeente Zeist start je met een uitgebreid onboardingsprogramma. Tijdens je eerste werkweek word je vrijgesteld van werk en leer je onze organisatie, samen met andere nieuwe collega’s, tijdens vier introductiedagen van binnen en van buiten kennen. Van een wijksafari tot een kennismaking met het directieteam en het college van B&W, van de hoed en de rand rondom al onze IT voorzieningen tot ‘hoe werkt een gemeente’, van de start van de 100-dagen-challenge tot een mooie bijeenkomst over integriteit. En nog veel meer! Leuk en nuttig, want zo weet je (letterlijk) je weg te vinden in onze gemeente en maak je al direct kennis met veel collega’s. Persoonlijke ontwikkeling vinden we belangrijk. Dat stimuleren we door onder meer trainingen en workshops in onze Zeist Academie. Lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit.   
Afhankelijk van opleiding en ervaring kun je bij ons maximaal € 4.537, -- bruto per maand (schaal 9 Cao Gemeenten) verdienen bij een volledige werkweek van 36 uur. Daarnaast krijg je een individueel keuze budget van 17,05% van je salaris en een goed ABP-pensioen. Je krijgt een arbeidsovereenkomst voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Wij investeren graag in een duurzame relatie. 
 
Dit is Zeist 
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 66.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, als je je herkent in het profiel, solliciteer! In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan. 
 
Meer informatie of eerst een kopje koffie? 
Bel dan met Ron Minken (Teammanager) via 14 030 (alleen in de ochtend).  Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op www.werkenbijzeist.nl of  www.zeist.nl.
 
Solliciteren 
Herken je jezelf in het profiel? Solliciteer dan direct via ons sollicitatieformulier hieronder! Laat ons weten waarom je kiest voor Zeist, deel een paar mooie resultaten die je in voorgaande banen hebt behaald en de manier waarop je dat voor elkaar hebt gekregen. En bovenal: verklap ons vast waar je minder goed in bent.  
Er zit geen sluitingsdatum aan de reactiemogelijkheid. Zodra we van mening zijn dat er een geschikte kandidaat in beeld is gaan wij het gesprek aan. Reageer dus snel als jij denkt de juiste kandidaat te zijn!