Medewerker Treasury

Voor het team Financiën zijn wij op zoek naar een   
 
Medewerker Treasury 
Voor 24 uur per week 
 
Dit doe je 
Als Treasurer ben je verantwoordelijk voor de financiering van de gehele gemeente. Jij moet ervoor zorgen dat de gemeente continu over voldoende liquiditeiten (cashmanagement) beschikt om alle rekeningen te kunnen betalen. Dit doe je door het opstellen en bewaken van liquiditeitsplanningen waarvoor je met budgethouders en projectmanagers schakelt. Overtollige liquide middelen zet je uit via schatkistbankieren. Bij een tekort aan liquide middelen ben jij degene die adviseert of we een kortlopende of langlopende financiering moeten aangaan. Jij regelt daarbij het daadwerkelijk aantrekken van de lening en onderhoudt de contacten met banken. 
Ook ben je adviseur van het college als het gaat om het treasurybeleid, de rentevisie en bent secretaris van het rentecomité (periodiek overleg tussen wethouder, concerncontroller en de treasurer). Jij stelt de begroting en de jaarrekening de paragraaf financiering op, berekent de rente omslag en beheert het taakveld treasury. Je kent de voor treasury relevante wet- en regelgeving en vindt het een uitdaging om binnen die regelgeving voor de gemeente de juiste deals te sluiten. Daarnaast heb je natuurlijk oog voor de risico’s verbonden aan de treasury. Vanuit je vakmanschap volg je de actuele ontwikkelingen van de geld- en kapitaalmarkt op de voet en herken je vlot knelpunten en kunt deze vertalen naar de situatie van/in de Gemeente Zeist. 
 
Binnen de gemeente staan we met enige regelmaat garant voor leningen van sportverenigingen, corporaties en dergelijke. Jij beoordeelt de aanvraag voor garantstelling inhoudelijk. Hierbij kijk je met name naar de risico’s voor de gemeente en stelt de contracten (leningen, borgstellingsovereenkomsten) op en bewaakt de betalingen. Daarnaast monitor je periodiek de financiële positie van de instellingen waarvoor wij borg staan.  
 
Tot slot ben je heer en meester op het veld van Belastingen. Jij bent onze fiscale expert. Dit betekent dat je de vraagbaak bent voor onze organisatie. Je geeft adviezen over de vennootschapsbelasting, btw en btw-compensatiefonds aan directie, managers projectleiders en college. Je bent verantwoordelijk voor een juiste btw-labeling, voert steekproeven uit of de fiscale verwerking juist verloopt, kijkt mee met de Btw en Vpb aangifte en schat de risico’s in rondom fiscaliteit met het oog op ons risicomanagement. Daar waar nodig schakel je deskundigheid in van een externe partij en neem je deel aan regionaal overleg inzake fiscaliteiten. 
Samen met de andere medewerkers van het team Financiën ben je een vakbekwame vertegenwoordiger van het team dat procesverantwoordelijk is voor alle financiële processen binnen de gemeente. Vanuit je vakmanschap volg je de actuele ontwikkelingen van de geld- en kapitaalmarkt op de voet en herken je vlot knelpunten en kan je deze vertalen naar de situatie van/in de Gemeente Zeist. 
 
Dit ben je 
  • Je beschikt over een afgeronde financieel-economische hbo-opleiding en minimaal 3 jaar relevante (bancaire) werkervaring. Relevante en brede kennis van gemeentelijke taakvelden is een pre. 
  • Je bent een zelfstandige en doortastende verbinder met een helikopterview die durft te zeggen waar het op staat.  
  • Je hebt een stevige persoonlijkheid en je haalt voldoening uit het werken in een gedreven team dat ambities heeft en zich stevig op de kaart wil zetten.  
  • Daarnaast ben je een persoon die goed kan relativeren en gevoel heeft voor humor.  
 
Dit bieden wij 
Als je bij de gemeente Zeist werkt heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk. We werken dan ook tijd- en plaats onafhankelijk. Dit betekent dat je zelf kiest waar je werkt passend bij je werkzaamheden. Werk je thuis dan zorgen we ervoor dat je over de juiste middelen beschikt. Bij gemeente Zeist start je met een uitgebreid onboardingsprogramma. Tijdens je eerste werkweek word je vrijgesteld van werk en leer je onze organisatie, samen met andere nieuwe collega’s, tijdens vier introductiedagen van binnen en van buiten kennen. Van een wijksafari tot een kennismaking met het directieteam en het college van B&W, van de hoed en de rand rondom al onze IT-voorzieningen tot ‘hoe werkt een gemeente’, van de start van de 100-dagen-challenge tot een mooie bijeenkomst over integriteit. En nog veel meer! Leuk en nuttig, want zo weet je (letterlijk) je weg te vinden in onze gemeente en maak je al direct kennis met veel collega’s. Persoonlijke ontwikkeling vinden we belangrijk. Dat stimuleren we door onder meer trainingen en workshops in onze Zeist Academie. Lerend werken noemen we dat. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit.   
Afhankelijk van opleiding en ervaring kun je bij ons maximaal € 5.247,-- bruto per maand (schaal 10 Cao Gemeenten) verdienen bij een volledige werkweek van 36 uur. Gemeente Zeist kent uitloopschalen, zodat je een salaris kunt bereiken dat uitgaat boven het maximum van je eigen functieschaal. Dat kan als je buitengewoon presteert.  Daarnaast kun je nog rekenen op een individueel keuze budget van 17,05% van je salaris en een goed ABP-pensioen. 
 
Dit is Zeist 
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig en onze cultuur is informeel. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 67.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Als organisatie willen we op de hoogte zijn van wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, of je nou topsporter bent of een beperking hebt, of allebei, als je je herkent in het profiel, solliciteer!      
 
In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan. 
 
Meer informatie 
Wil je meer weten over deze functie en hoe is om te werken bij de gemeente Zeist? Bel dan met Rob Nieuwenhuizen, Teammanager. Hij is bereikbaar via telefoonnummer: 06 46615141. Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op www.werkenbijzeist.nl of www.zeist.nl.  
 
Solliciteren 
Herken je jezelf in het profiel? Solliciteer direct! Laat ons weten waarom je kiest voor Zeist, deel een paar mooie resultaten die je in voorgaande banen hebt behaald en de manier waarop je dat voor elkaar hebt gekregen. En bovenal: verklap ons vast waar je minder goed in bent.  
 
Je kunt tot en met 3 maart aanstaande reageren. De eerste gesprekken voor deze functie worden gehouden op 12 maart in de ochtend en de tweede ronde gesprekken op 19 maart in de ochtend. Houd je daar alvast rekening mee?  
 
Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang. Acquisitie stellen we niet op prijs. Écht niet.