Stagiair wow-factor

Bij de gemeente Zeist streven we naar excellente dienstverlening. Dit doen we onder andere via de kanalen telefonie, contactformulier, livechat en social media. Uit klanttevredenheidsonderzoeken blikt dat we het al erg goed doen qua dienstverlening, maar wat we willen is de verwachtingen van inwoners en ondernemers overtreffen. We zijn daarom op zoek naar een creatieve doorpakker die in het kader van een stageopdracht verantwoordelijk is voor een erg tof project: de wow-factor!
 
Dit doe je
Middels verrassende en innovatieve manieren willen we inwoners tijdens bijzondere levensmomenten verrassen met leuke attenties. Bijvoorbeeld als je nieuw in Zeist komt wonen, als je voor het eerst je rijbewijs komt ophalen, genaturaliseerd bent, of als een inwoner een hart onder de riem of een felicitatie kan gebruiken.
 
Hiervoor is een plan opgesteld dat verder moet worden gebracht en moet worden uitgevoerd. Je maakt per deelopdracht een goed plan van aanpak, je zoekt samenwerking met andere afdelingen en je kijkt goed wat je zelf kunt uitvoeren en je waar je anderen voor nodig hebt.
 
De stageopdracht wordt aangestuurd vanuit team publiekszaken. Dit team bestaat uit ongeveer 40 personen die werken bij de receptie, burgerzaken en het klantcontactcentrum. In de praktijk zal je ook meedraaien en samenwerken met het team communicatie.
 
Dit ben je
Voor deze leuke en uitdagende opdracht zoeken we een (derdejaars) stagiair die:
  • Planmatig en georganiseerd kan werken
  • Multimediadesign of communicatie studeert
  • Een creatieve geest heeft
  • Goed kan samenwerken met verschillende afdelingen en externe partijen
  • Dienstverlening in het bloed heeft zitten
  • Ongeveer 4 maanden inzetbaar is, 28 uur per week
Dit bieden wij
Wij bieden een stageplek tegen een vergoeding van € 425,- per maand op basis van 36 uur per week. De werkzaamheden zijn divers en wij hebben een losse en collegiale sfeer. Je kunt rekenen op de juiste begeleiding en een gezellig team. 
 
Over ons
De gemeente Zeist is een open, informele en moderne werkomgeving. Onze gemeente is niet te massaal en daardoor zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Ontwikkeling is voortdurend vereist, als organisatie willen wij precies weten wat er in de samenleving speelt. Daar spelen wij ook weer flexibel op in. Wij waarderen je eigen inbreng en je enthousiasme. Je krijgt  dan ook alle ruimte om te leren en je zelf verder te ontwikkelen.
 
Bij gemeente Zeist start je met een uitgebreid onboardingsprogramma. Tijdens je eerste werkweek word je vrijgesteld van werk. Samen met je andere nieuwe collega’s leer je onze organisatie tijdens vier introductiedagen van binnen en van buiten kennen. Van een presentatie ‘hoe werkt een gemeente’ tot een kennismaking met het directieteam en het college van B&W. Van het ophalen van je eigen laptop en telefoon tot een mooie bijeenkomst over integriteit. Leuk en nuttig, want zo weet je (letterlijk) je weg te vinden in onze gemeente en maak je al direct kennis met veel collega’s. Persoonlijke ontwikkeling heb je zelf in de hand! Hierbij kun je onder andere gebruik maken van de mogelijkheden via onze Zeist Academie.  
Meer weten?
Wil je meer informatie over stages bij de gemeente Zeist? Kijk dan op https://www.werkenbijzeist.nl/on-stage/ of stel je vragen aan David Numan, adviseur dienstverlening, via telefoonnummer 14 030 (bereikbaar van 09.00 tot 13.00 uur). 
 
Solliciteren
Ben jij onze nieuwe stagiair wow-factor en ben je geïnteresseerd? Reageer direct via het sollicitatieformulier hieronder en motiveer waarom jij bij ons stage wilt lopen.