Adviseur Mobiliteit

Voor het team Beheer Openbare Ruimte zijn we op zoek naar een   
 
Adviseur Mobiliteit 
Voor 36 uur per week 
 
Dit doe je  
Niet vies van een potje uitdaging? Wil je alle kneepjes van het vak leren en jezelf ontwikkelen tot een ware professional? Voor het team Beheer Openbare Ruimte zijn wij op zoek naar een leergierige Verkeerskundige met lef en durf! Als Adviseur Mobiliteit ben je het eerste aanspreekpunt voor alle vragen op het gebied van verkeer en verkeersveiligheid. Meldingen van inwoners, wijkmanagers komen bij jou binnen. En of deze meldingen nou groot of klein zijn, door jouw rustige en respectvolle optreden voelt iedereen zich gerustgesteld. Een flinke dosis humor en inlevingsvermogen helpen je daarbij. Jij houdt je blik op de weg, voorkomt opstoppingen en lost deze meldingen op. Je begeleid het proces rondom kleinschalige verkeerstechnische maatregelen en onderhoud je contacten met diverse organisaties die zich bezighouden binnen het vakgebied verkeer. Fiets- en voetgangersbeleid, bewegwijzering en de realisatie van fietspaden en -stallingen; ze zijn voor jou geen abracadabra.   
 
Het aller-aller-allerbelangrijkste vind jij de verkeersveiligheid. Oh, en e-bikes en speed pedelec! Wat een machtig mooie dingen vind je dat. Van duurzame mobiliteit gaat jouw hart immers sneller kloppen.   
 
Dit ben je  
  • Je hebt een HBO werk- en denkniveau, blijkend uit een verkeerskundig HBO-diploma, en minimaal 1 tot 3 jaar relevante werkervaring;  
  • Je kunt goed schakelen; het is belangrijk dat jij alle bordjes in de lucht houdt dat ook leuk vindt! Als dat niet in je zit heeft het geen zin om te reageren; 
  • Je schrijft in heldere en begrijpelijke taal brieven. Door je energieke, vernieuwende en resultaatgerichte optreden springen mensen graag bij jou achterop;  
  • Je bent een slagvaardige trekker van kleine verkeersprojecten en actieve meedenker in grotere projecten;   
  • Je werkt niet op een eiland maar stapt op anderen af. Je gaat dus ter plekke kijken, spreekt met mensen en denkt vanuit hoe iets wél kan.  
Dit bieden wij   
Als je bij de gemeente Zeist werkt, heb je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Afhankelijk van jouw kennis en ervaring kun je bij ons maximaal € 4752,- bruto per maand (schaal 9 Cao Gemeenten) verdienen bij een volledige werkweek van 36 uur. Voor extra salaris, vakantieverlof of een bijdrage voor een opleiding of training krijg je elke maand 17.05 % IKB (Individueel Keuze Budget) boven op je brutosalaris. Naast een goed ABP-pensioen bieden we je een arbeidsovereenkomst voor een jaar. Zijn we na dit jaar nog blij met elkaar dan volgt een contract voor onbepaalde tijd!     
 
Bij gemeente Zeist start je met een uitgebreid onboardingsprogramma. Tijdens je eerste werkweek word je vrijgesteld van werk. Samen met je andere nieuwe collega’s leer je onze organisatie tijdens vier introductiedagen van binnen en van buiten kennen. Van een presentatie ‘hoe werkt een gemeente’ tot een kennismaking met het directieteam en het college van B&W. Van het ophalen van je eigen laptop en telefoon tot een mooie bijeenkomst over integriteit. Leuk en nuttig, want zo weet je (letterlijk) je weg te vinden in onze gemeente en maak je al direct kennis met veel collega’s.    
 
Een goede balans tussen werk en privé vinden wij belangrijk en daarom werken we in Zeist tijd- en plaatsonafhankelijk. Duurzaamheid staat bij ons hoog in het vaandel. We hebben een fietsplan en besluit je om naar kantoor te reizen met het OV dan vergoeden wij dit volledig. Er zijn dan ook talloze mogelijkheden om het werk zo in te richten dat het jou laat shinen. Persoonlijke ontwikkeling heb je zelf in de hand! Hierbij kun je onder andere gebruik maken van de mogelijkheden via onze Zeist Academie. Bij ons zit niemand stil, je kunt altijd vooruit.   
 
Dit is Zeist  
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig en onze cultuur is informeel. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 67.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Als organisatie willen we op de hoogte zijn van wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, of je nou topsporter bent of een beperking hebt, of allebei, als je je herkent in het profiel, solliciteer!       
 
In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.     
 
Meer informatie  
Wil je meer informatie over deze functie? Bel dan met Annemarie Wolters, teammanager Beheer Openbare Ruimte, telefoon 14030. Voor meer informatie over onze gemeente kun je kijken op www.Zeist.nl of www.werkenbijzeist.nl.   
 
Solliciteren  
Ben jij onze nieuwe Adviseur Mobiliteit? Wacht dan niet langer en solliciteer direct! Je kunt tot en met 2 juli aanstaande reageren. De eerste gesprekken voor deze functie worden gehouden op 8 juli aanstaande in de middag. De tweede ronde gesprekken wordt gehouden op 12 juli aanstaande. Houd je daar alvast rekening mee?